WIE IS WIE

BIJ

STO TWENTE

 HANS MEINDERS

Penvoerder/projectmanager Sterk Techniekonderwijs Twente. hans.meinders@stotwente.nl

 MARIEKE RINKET

Programmamanager Sterk Techniekonderwijs Twente. 

marieke.rinket@stotwente.nl

THAISA ROUGOOR

Onderwijskundige en verantwoordelijk voor het monitoren en evalueren van STO-activiteiten binnen de regio Twente. 

thaisa.rougoor@stotwente.nl

PROJECTLEIDING

Professionele deelnemers & stevige organisatie

Sterk Techniekonderwijs Twente is gefundeerd op zowel professionele deelnemers als een stevige organisatie.

Projectleiding Sterk Techniekonderwijs Twente

De projectleiding van Sterk Techniekonderwijs Twente fungeert als eerste overkoepelend aanspreekpunt voor zowel intern als extern betrokkenen. Dit driekoppige team telt een penvoerder/projectmanager, programmamanager en onderwijskundige, ondersteund door een communicatiespecialist.                                                           

Aangesloten VMBO's EN PARTNERS

Vmbo's, mbo's, bedrijfsvakscholen, expertisecentra, hogescholen en bedrijfsleven

Onder de voortvarende vlag van STO Twente werken maar liefst 19 Twentse vmbo’s samen. Inclusief een school voor VSO en uiteraard ook het MBO. Plus constructieve samenwerkingen met hogescholen en bedrijfsleven. Benieuwd? Bekijk het volledige overzicht

Op onderstaande kaart vindt u alle aangesloten vmbo's.

Subregionale projectleiding STO Twente

Hengelo

Benno Hams

b.hams@ctstorkcollege.nl

Oldenzaal

Marjolein Wolbers

m.wolbers@twentscarmelcollege.nl

 

Enschede

Paulien de Jong

paulien@rutgersmanagementbv.nl

 

Rijssen/Holten

Gerard Rutterkamp

g.rutterkamp@reggesteyn.nl

 

Almelo

Patric Wigman

p.wigman@noordik.nl

STUURGROEP

Een veelzijdig samengestelde groep van professionals uit zowel het onderwijs als bedrijfsleven vormt samen de Stuurgroep voor STO Twente:

Marjan Weekhout

m.weekhout@twentscarmelcollege.nl

 

John van der Vegt

jvandervegt@rocvantwente.nl

 

Manon Ketz

mketz@hetstedelijklyceum.nl

 

Aart van ’t Veld

a.vantveld@reggesteyn.nl

 

Marcel Poppink

m.poppink@consentscholen.nl

 

André Jansen

a.jansen@htm-nederland.nl

 

Hans Meinders

hans.meinders@stotwente.nl

 

Marieke Rinket

marieke.rinket@stotwente.nl

Benieuwd?

Lees hier het interview met André Jansen (VMO), lid Stuurgroep STO Twente.